Pāriet uz galveno saturu
Līna Kovalevska
  • Sākums
  • Par mani
  • MEISTARKLASES
  • Piedāvājums
    • Mācības
      • Personāla vadības praktikums
      • Emocionāli inteliģentās uzvedības praktikums
      • (Psiholoģisko) procesu pārvaldība organizācija
      • Psiholoģiskās spēles
    • Dziļš individuālais darbs
  • Blogs
  • Atsauksmes
  • Kontakti un rezervācijas

Ko es nepamanīju?

30. septembris, 2025 pl. 8:59, Nav komentāru
Labs paņēmiens darbā ar atgriezenisko saiti: izstāstīt savu versiju par cilvēku (vai viņa rīcību) un tad uzprasīt "ko es nepamanīju?"



Man šķiet, uz šo jautājumu cilvēki atbild ļoti labprāt, jo tas ļauj sajusties ieraudzītam un parāda vēlmi saprast otru cilvēku.

Šis jautājums spēj atvērt dziļu, cieņas pilnu dialogu.

Nav komentāru

Komentēt







Jaunākie ieraksti

  • Cik dažkārt ir vienkārši mainīt dzīvi
    27. jūn. 2026
  • Slikta sistēma ir labāka par labu haosu
    22. jūn. 2026
  • Redzēt katru
    28. maijs 2026
  • Pašpaļāvība
    21. maijs 2026
  • Draugi un nedraugi
    19. maijs 2026
  • Dažkārt tas ir vienkārši mēslojums
    7. maijs 2026
  • Kā īsti mēs sajūtamies piederīgi komandai?
    14. apr. 2026

Extra saturs

Padomāšu, ko šeit ielikt

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

  • Privātuma politika
  • Katalogs
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.